Dąb Coffe Americano

Generator szablonu aukcji Allegro

Cena produktu

Opis aukcji


Dąb Coffe Americano

Monaco Design

Deska dębowa, delikatnie szczotkowana, impregnowana olejowoskiem. Kolor drewna zmieniony w podstawie. Kompozycja beży i brązów.

Producent podłóg Monaco Design

Niepowtarzalność podłóg MONACO design® wynika z umiejętnego połączenia piękna natury z wieloetapowym i czasochłonnym procesem przetwarzania drewna. Jednak cechą szczególnie wyróżniającą nasze podłogi jest praca ręczna, która wraz z talentem artystycznym tworzy wzory niemające odniesienia w swej bogatej, nacechowanej finezyjną konwencji.

Mówiąc o aspektach technicznych należy zacząć od tego, iż drewno, z którego wytwarzamy podłogi pochodzi z Polski. Najpierw poddawane jest ono kilkumiesięcznemu procesowi odprężania, a następnie suszenia. Deski wysuszone strugamy, tak aby uzyskać pożądaną powierzchnię i strukturę. Dodatkowo niektóre wzory wymagają szlifowania bądź szczotkowania. Następnie ogromny nakład pracy ręcznej wydobywa z każdej deski jej indywidualny i niepowtarzalny urok.

Najlepiej o nas mówią nasze produkt, a o produktach nasi Odbiorcy, zatem życzymy Państwu przyłączenia się do grona zadowolonych Klientów i zapraszamy do punktów sprzedaży.

Menu

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i umów się na pomiar podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Europarkiet

Logowanie do panelu strony

Login:

Hasło: