Dąb Gobi Lakierowany

Generator szablonu aukcji Allegro

Cena produktu

Opis aukcji


Dąb Gobi Lakierowany

Parkiety Jabłoński / Flooria

Jest to deska barwiona w kolorze beżowo-szarym o ciepłym odcieniu. Deska nie jest minimalistycznie chłodna a zachowuje klasyczny charakter. Deska dąb Gobi dostępna jest w każdym z trzech oferowanych klas dębu. Powierzchnia deski wykończona jest akrylowo-poliuretanowym lakierem UV z zakrytymi porami, dzięki czemu deska ma ekskluzywny wygląd co jest podkreślone również lakierem o odpowiednio dobranym połysku. Powierzchnia jest gładka i przyjemna w dotyku.

Producent podłóg Parkiety Jabłoński

Nie boimy się zmian i innowacji co pozwoliło nam być pionierami w produkcji podłóg z termo-drewna jak również jednym z pierwszych w Polsce producentów litych podłóg drewnianych lakierowanych fabrycznie.

Produkcja naszych podłóg prowadzona jest na nowoczesnych maszynach z wysokiej jakości surowców i przy wykorzystaniu długoletnich doświadczeń w obróbce drewna. Cały proces począwszy od przetarcia kłód, przez sezonowanie i suszenie fryzy, właściwą obróbkę aż po przygotowanie parkietu do sprzedaży odbywa się w naszej firmie. Gwarantuje to najwyższą jakość naszego parkietu.

Specyfikacja produktu Flooria

Flooria – Sztandarowy produkt firmy Parkiety Jabłoński. Lita deska, lakierowana lub olejowana. Dostępna w wielu odsłonach kolorystycznych i wymiarowych. Wykończona czterostronną fazą.

Na spodniej stronie, każdej wyprodukowanej przez nas deski znajduje się logo Flooria, numer partii oraz oznaczenie CE.

 

 

Menu

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i umów się na pomiar podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Europarkiet

Logowanie do panelu strony

Login:

Hasło: