Panele podłogowe

Europarkiet posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz wysokiej jakości paneli podłogowych - Panele Sensa - Wineo oraz różne rodzaje podłóg drewnianych.


Panele podłogowe Sensa - Europarkiet Warszawa

Panele Sensa

Panele laminowane Sensa od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością. Naszych klientów urzeka bogaty wybór wzorów i kolorów, który pozwala stworzyć piękne, wymarzone wnętrza, a wiele osób wybiera podłogi, które odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Kolekcje Sensa

Kolekcje Sensa kryją w sobie nieprzebrane bogactwo kolorów i intrygujących wzorów. Oferują wybór niepowtarzalnych, nowoczesnych podłóg laminowanych, wśród których każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.


Panele podłogowe Wineo - Europarkiet Warszawa

Panele Wineo

Dom jest miejscem, w którym każdy pragnie czuć się dobrze przez cały czas. To nie tylko cztery idealne ściany i piękne wyposażenie: by naprawdę poczuć się jak w domu, potrzebna jest też podłoga pasująca do stylu życia i zapewniająca idealną podstawę dla codzienności.

Asortyment Wineo

W asortymencie podłóg Wineo znajdą Państwo m.in. panele laminowane, panele winylowe oraz biopodłogi Purline. Ta ostatnia co ciekawe wykonana jest z tworzywa sztucznego, z surowców odnawialnych i naturalnych wypełniaczy: prawdopodobnie najbardziej ekologiczna wykładzina na rynku.


Panele podłogowe Alloc - Europarkiet Warszawa

Panele Alloc

Łącząc piękno, estetykę oraz wytrzymałość na zużycie, podłogi Alloc nadają się do użycia w miejscach o natężonym ruchu takich jak: hotele, restauracje, sklepy, biura czy nawet lotniska.

Kolekcje Alloc

Grand Avenue to kolekcja, która charakteryzuje się wyjątkowo długimi panelami o długości 2,4 metra oraz 24 cm szerokości. Natomiast kolekcja Original to niezwykle trwałe panele laminowane o klasie AC6 rekomendowane przez architektów.


Panele podłogowe Meister - Europarkiet Warszawa

Panele Meister

Firma MeisterWerke (Meister) opiera swą działalność i funkcjonowanie na dwóch wartościach: zaufaniu i wytrwałości w innowacyjności. Cały proces produkcyjny i logistyczny od materiału po wyrób gotowy odbywa się w Niemczech i w żadnym wypadku nie stanowi następnej masowej produkcji z kraju azjatyckiego.

Kolekcje Meister

Wybierając podłogi laminowane Meister wybierasz autentyczny wygląd, trwałość i łatwość obsługi. Wysoki standard jakości podczas procesu produkcji i poczucie stylu podczas projektowania to główne cechy naszych produktów. Aktualna oferta obejmuje efekty rodzimych i egzotycznych drzew, jak również powierzchnie imitujące marmur, piaskowiec, czy tkaniny. Całkowicie nowym realistycznym wykończeniem jest efekt cięcia piłą.

Menu

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i umów się na pomiar podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Europarkiet

Logowanie do panelu strony

Login:

Hasło:Szanowni Państwo!

Na naszych stronach używamy technologii, takich jak pliki cookie, do zbierania i przetwarzania danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o tym, na jakich zasadach będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku. Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje na ten temat. Klikając przycisk 'Przejdź do strony' lub zamykając to okno, zgadzają się Państwo na postanowienia zawarte poniżej.