Panele podłogowe

Europarkiet posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz wysokiej jakości paneli podłogowych - Panele Sensa - Wineo oraz różne rodzaje podłóg drewnianych.


Panele podłogowe Sensa - Europarkiet Warszawa

Panele Sensa

Panele laminowane Sensa od wielu lat cieszą się rosnącą popularnością. Naszych klientów urzeka bogaty wybór wzorów i kolorów, który pozwala stworzyć piękne, wymarzone wnętrza, a wiele osób wybiera podłogi, które odznaczają się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Kolekcje Sensa

Kolekcje Sensa kryją w sobie nieprzebrane bogactwo kolorów i intrygujących wzorów. Oferują wybór niepowtarzalnych, nowoczesnych podłóg laminowanych, wśród których każdy znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.


Panele podłogowe Wineo - Europarkiet Warszawa

Panele Wineo

Dom jest miejscem, w którym każdy pragnie czuć się dobrze przez cały czas. To nie tylko cztery idealne ściany i piękne wyposażenie: by naprawdę poczuć się jak w domu, potrzebna jest też podłoga pasująca do stylu życia i zapewniająca idealną podstawę dla codzienności.

Asortyment Wineo

W asortymencie podłóg Wineo znajdą Państwo m.in. panele laminowane, panele winylowe oraz biopodłogi Purline. Ta ostatnia co ciekawe wykonana jest z tworzywa sztucznego, z surowców odnawialnych i naturalnych wypełniaczy: prawdopodobnie najbardziej ekologiczna wykładzina na rynku.


Panele podłogowe Alloc - Europarkiet Warszawa

Panele Alloc

Łącząc piękno, estetykę oraz wytrzymałość na zużycie, podłogi Alloc nadają się do użycia w miejscach o natężonym ruchu takich jak: hotele, restauracje, sklepy, biura czy nawet lotniska.

Kolekcje Alloc

Grand Avenue to kolekcja, która charakteryzuje się wyjątkowo długimi panelami o długości 2,4 metra oraz 24 cm szerokości. Natomiast kolekcja Original to niezwykle trwałe panele laminowane o klasie AC6 rekomendowane przez architektów.


Panele podłogowe Meister - Europarkiet Warszawa

Panele Meister

Firma MeisterWerke (Meister) opiera swą działalność i funkcjonowanie na dwóch wartościach: zaufaniu i wytrwałości w innowacyjności. Cały proces produkcyjny i logistyczny od materiału po wyrób gotowy odbywa się w Niemczech i w żadnym wypadku nie stanowi następnej masowej produkcji z kraju azjatyckiego.

Kolekcje Meister

Wybierając podłogi laminowane Meister wybierasz autentyczny wygląd, trwałość i łatwość obsługi. Wysoki standard jakości podczas procesu produkcji i poczucie stylu podczas projektowania to główne cechy naszych produktów. Aktualna oferta obejmuje efekty rodzimych i egzotycznych drzew, jak również powierzchnie imitujące marmur, piaskowiec, czy tkaniny. Całkowicie nowym realistycznym wykończeniem jest efekt cięcia piłą.

Menu

Bezpłatna wycena

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatną wycenę podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i umów się na pomiar podłogi

pola oznaczone * są wymagane

Europarkiet

Logowanie do panelu strony

Login:

Hasło: