logo

Doradca Mobilny

WYPRZEDAŻ

Jawor-Parkiet / Fertig Parkiet

Podłoga Jesion Elegance Dark

Jesion Elegance Dark - Wyjątkowy charakter

 

Jesion Elegance Dark to nie tylko podłoga, to wcielenie stylu i elegancji w każdym calu. Charakteryzująca się ciemnym odcieniem, z subtelnie rozmieszczonymi sękami i charakterystycznymi przebarwieniami, wprowadza atmosferę luksusu i tajemniczości. Dynamiczny rysunek drewna wzbogaca wnętrza, nadając im głębokości i charakteru. Jest to idealny wybór dla tych, którzy pragną podkreślić wyjątkowość swojej przestrzeni, jednocześnie doceniając naturalne piękno drewna.

 

Podłoga z Jesionu - Trwałość i Harmonia

 

Jesion Elegance Dark to nie tylko estetyka, ale również jakość, która zapewnia długowieczność. Znana z twardzieli i sęków, ta deska staje się wytrzymałym i niezawodnym wyborem dla każdego wnętrza. Ta specyficzna kombinacja cech sprawia, że jest ona nie tylko wyjątkowo odporna na codzienne użytkowanie, ale również staje się centrum uwagi w każdym pomieszczeniu, tworząc przytulną atmosferę.

BEZPŁATNA WYCENA

Bezpłatny pomiar

Jawor-Parkiet

Producent podłóg Jawor-Parkiet

Jawor-Parkiet: Synonim w produkcji podłóg

 

Z ponad ćwierćwiecznym doświadczeniem w branży, Jawor-Parkiet stawia sobie za cel nie tylko produkowanie podłóg, ale tworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Nasze podłogi są wynikiem połączenia tradycyjnych technik rzemieślniczych z nowoczesnymi technologiami, co pozwala na osiągnięcie niezrównanej jakości i trwałości produktu. Nasza pasja do drewna, jego struktury, kolorystyki oraz unikalnych wzorów jest źródłem naszej inspiracji.

 

Kreatywność i Filozofia Jawor-Parkiet

 

Wierzymy, że każdy kawałek drewna ma swoją historię i naszym zadaniem jest ją wydobyć, podkreślić i zamienić w niepowtarzalną podłogę. Jawor-Parkiet to nie tylko producent podłóg, ale przede wszystkim artysta, dla którego każdy projekt jest wyzwaniem i okazją do kreacji czegoś wyjątkowego. Nasza filozofia opiera się na przekonaniu, że autentyczność i naturalność są kluczem do stworzenia wnętrz z duszą. Dlatego nasze podłogi są odzwierciedleniem piękna natury, które w harmonijny sposób integruje się z nowoczesnym designem, nadając przestrzeni niepowtarzalnego charakteru.

BEZPŁATNA WYCENA

Wypełnij krótki formularz i zamów bezpłatny pomiar podłogi i wycenę

podlogi drewniane / jawor parkiet / jesion / jesion elegance dark parkiet

Anuluj

Bezpłatny pomiar

Wypełnij krótki formularz i umów się na pomiar podłogi

Anuluj

Specyfikacja produktu Fertig Parkiet

 

FertigParkiet – to gotowy, lakierowany lub olejowoskowany parkiet o dwuwarstwowej konstrukcji. Składa się ze szlachetnej warstwy wierzchniej o grubości 4 mm lub 6 mm, wykonanej z drewna dębu, jesionu lub egzotycznego.

 

Warstwa spodnia, zwana stabilizującą wykonana jest z drewna liściastego. Jej zastosowanie ułatwia montaż oraz zapewnia podłodze dużą odporność na odkształcenia. W celu zabezpieczenia drewna oraz wyeksponowania jego naturalnych walorów estetycznych pokrywamy parkiet siedmioma warstwami lakieru lub trzema olejowosku. Dzięki tej technologii na nasze produkty udzielamy 30-letniej gwarancji.

 

FertigParkiet ze względu na swoją konstrukcję nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Wymiary FertigParkietu to: grubość: 11 mm lub 14 mm, szerokość: 70 mm, długość: 490 mm.

Podłogi drewniane / Jawor-Parkiet / Jesion

Realizacje Europarkiet

Zapraszamy do zapoznania
się z realizacjami naszych podłóg drewnianych.

Dąb Rustikal

Rewelacyjna podłoga drewniana dąb rustikal

Dąb Vigo Royal - MAD

Ekskluzywna podłoga drewniana układana we wzór jodełka francuska pasująca do każdego wnętrza.

Dąb Chevron Alabastro

Podłaga drewniana Jawor-Parkiet. Kolekcja Dąb Chevron Alabastro układana w Jodełkę.

01

Jak oceniają nas klienci

średnia ocen 5.0


Ewa Pacia



Zamówiłam jodełkę klasyczną w Europarkiet na Bartyckiej paw.226, Pan Łukasz profesjonalnie doradził mi podłogę z montażem w konkurencyjnej cenie. Na każdym etapie miły i łatwy kontakt. Terminowo, rzetelnie i w dobrej cenie, zdecydowanie do polecenia innym :)

Łukasz Saliński



Polecam współpracę z salonem Europarkiet na Bartyckiej, zwłaszcza z Panem Łukaszem który potrafi fachowo doradzić i zaproponować konkurencyjną cenę. Dodatkowo (co jest niestety rzadko spotykane) pamięta i wywiązuje się z ustnie składanych obietnic (typu transport czy przechowanie zakupionego materiału przez dłuższy czas na magazynie).

Karina Srabian



Bardzo pomocny personel-profesjonaliści ! Na wszystkie pytania miałem bardzo szybką odpowiedź: przez e-mail, Telefon, sms. Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z ustalonym terminem realizacji. Polecam wszystkim sklep na Bartickiej!!!

Napisz do nas

Pawilon 226 / Bartycka / Warszawa

Podłogi Bartycka: Europarkiet

 

00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26

 

tel. kom. 502 389 081 - Kontakt w językach: PL / EN

tel. kom. 506 339 095 - Kontakt w języku: PL


biuro@europarkiet.com

 

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9.00 - 19.00, sob. 9.00 - 16.00

Twój świat podłóg: Europarkiet Bartycka 24/26

Pawilon 41 / Bartycka / Warszawa 

Podłogi Bartycka: Europarkiet

 

00-716 Warszawa, ul. Bartycka 24/26

 

tel. kom. 507 085 981

 

europarkiet41@europarkiet.com

 

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 10.00 - 18.00, sob. 9.00 - 16.00

Twój świat podłóg: Europarkiet Bartycka 24

Twój świat podłóg opinie - Europarkiet, Bartycka 24